tripadvisor

Pivní nebe!

Alessandro D

Jediná nevýhoda? Příště si zarezervuji 2 hodiny! Pocit, že jste ve vířivce horkého piva, se studeným pivem z kohoutku, je úžasný a nemusíte se bát, že byste po odchodu páchli, vůbec nezapácháte.

Naprosto doporučuji

tripadvisor

Magické

Nicolas_THIRION

Bylo to naprosto kouzelné! Lázně jsou čisté, personál je laskavý, usměvavý a vše nám perfektně vysvětlil. Doporučujeme!

tripadvisor

Velmi dobrá zkušenost

salhialicia

Pivní lázně byly skvělým a autentickým zážitkem! Bylo to velmi klidné a uvolňující. Doporučuji to!

tripadvisor

Jedinečný zážitek

Joelle Dyson

Pivní lázně byly skvělé. Zarezervovali jsme si proceduru online. Skutečná návštěva byla opravdu vyjímečným zážitkem, na který budeme dlouho vzpomínat. Při příchodu nás personál mile přivítal a pozval k výčepu ať si sami natočíme pivo! Pivo je velmi dobré, chmelová koupel a sauna jsou božské a personál dokonce dal mému příteli narozeninový dárek.

tripadvisor

Nejlepší zážitek vůbec!

Hannah W

Jeli jsme poprvé do Prahy slavit narozeniny a rezervovali jsme si pivní lázně. Původně jsme měli rezervovanou jen jednu hodinu, ale po přečtení recenzí jsme si zarezervovali 2 hodiny a byli jsme nadšený, že jsme to udělali! Jaký neuvěřitelný zážitek! Určitě se sem vrátíme, až opět pojedeme do Prahy!

tripadvisor

Nezapomenutelný zážitek

Juliette Richard

Od okamžiku, kdy jsme vstoupili do prostor Original Beer Spa jsme měli pocit, že je o nás dobře postaráno. Paní byly velmi milé, vše nám vysvětlily. Hodinka v lázni utekla jako voda, ale dvě hodiny by nám zas přišly moc :-) Byl to skvělý relax. Nejen v kádi, ale i sauna a vůbec celý prostor nám dával pocit, jako bychom byli někde na dovolené. Můžeme jen doporučit. Děkujeme za zážitek.


Warning: file_get_contents(img/nav_control.svg): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.pivnilaznespabeerland.cz/www/inc/page.php on line 106