tripadvisor

Piwne niebo!

Alessandro D

Jedyny minus? Następnym razem zarezerwuję 2 godziny! Uczucie bycia w jacuzzi z gorącym piwem i zimnym piwem z kranu jest niesamowite, a po wyjściu nie ma obawy, że śmierdzi, w ogóle nie śmierdzi.

Absolutnie sugerowane

tripadvisor

Magiczny

Nicolas_THIRION

To było absolutnie magiczne! Spa czyste, gospodyni miła, uśmiechnięta i wspaniale wytłumaczona. Polecamy!

tripadvisor

Bardzo dobre doświadczenie

salhialicia

Piwne spa było wspaniałym i autentycznym przeżyciem! To było bardzo spokojne i relaksujące. Polecam!

tripadvisor

Urocza wycieczka

Joelle Dyson

Piwo spa było świetne. Zarezerwowałem online i byli świetni z korespondencją e-mail. Rzeczywista wizyta była cudowna, zostaliśmy zaproszeni do wypicia piwa przed naszym automatem i zabrano nas do pokoju i mieliśmy cudowne wyjaśnienie przez personel. Piwo jest cudowne, kąpiel chmielu i sauna są boskie, a pracownicy nawet podarowali mojemu chłopakowi prezent urodzinowy.

tripadvisor

Najlepsze doświadczenie w historii!

Hannah W


Pierwszy raz w Pradze, tutaj z okazji moich urodzin, więc zarezerwowaliśmy piwne spa. Sprawdziliśmy recenzje przed dokonaniem rezerwacji, mieliśmy zamiar zarezerwować tylko 1 godzinę, ale po przeczytaniu recenzji zarezerwowaliśmy 2 godziny i jesteśmy bardzo zadowoleni, że to zrobiliśmy! Co za niesamowite przeżycie! Na pewno wrócimy, kiedy wrócimy do Pragi!

tripadvisor

Taka zabawna i romantyczna rzecz do zrobienia!

Juliette Richard

Zdecydowanie polecam to. Dostaliśmy 1 kąpiel dla 2 osób i świetnie się bawiliśmy. Masz swój własny pokój i otrzymujesz darmowe piwo i chleb. Świetne doświadczenie, szczególnie jako para.


Warning: file_get_contents(img/nav_control.svg): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.pivnilaznespabeerland.cz/www/inc/page.php on line 106