ORIGINÁLNÍ PROCEDURA

Dopřejte si relaxační lázeň ve vířivé dubové kádi a následný odpočinek na lůžku z pšeničné slámy, který pomůže plně absorbovat všechny vitamíny a extrakty z koupele. Při odpočinku u hřejivého krbu můžete ochutnat čerstvý domácí pivní chléb i pivo samotné - jeho neomezenou konzumaci si můžete vychutnat během celé procedury.

Důležité informace:

Bavlněné ručníky, prostěradla a dřeváky jsou součástí procedury. Můžete si sami čepovat světlé nebo černé pivo Krušovice. Během procedury je celá lázeňská místnost vyhrazena pouze vám; poté, co vám obsluha představí průběh procedury, strávíte jí v naprostém soukromí.

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

Pivovarské kvasnice jsou jedním z hlavních důvodů, proč je pivní lázeňská procedura tak prospěšná pro celkovou pohodu našeho organismu. Je to fantastický zdroj výživy pro pokožku, který vyhlazuje vrásky a zajišťuje její celkovou hydrataci. Poskytuje nezbytný vitamín B, uhlohydráty a bílkoviny. Pivovarské kvasnice jsou také jedním z nejbohatších zdrojů organického železa, esenciálních aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, fosfatidů, sterolů, glucidů, enzymů a dalších bioaktivních živin.

HISTORIE

Lázně a pivo se dobře doplňují už od nepaměti. První pivní lázně známe už z doby před 2000 lety, kdy si naši předkové začali uvědomovat prospěšné účinky horké lázně a jednoho z nejstarších nápojů, který lidstvo zná. Koupání v pivu, včetně jeho konzumace, má v lidovém léčitelství dlouhou historii - a pivovarské kvasnice samotné se tradičně používají k léčebným účelům. 


Warning: file_get_contents(img/nav_control.svg): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.pivnilaznespabeerland.cz/www/inc/page.php on line 106